Ontevreden medewerkers?
Te hoog ziekteverzuim?

Waar krijg jij hoofdpijn van?

  • Van medewerkers die ontevreden zijn over de roosters.
  • Dat het ziekteverzuim blijft maar stijgen.
  • Dat de afspraken uit de CAO en de ATW keer op keer worden overtreden.
  • Dat de urenregistratie niet klopt en de verloning daardoor ook niet.
  • Van onnodig hoge verloopcijfers.

 

Tijd om naar de personeelsplanning te kijken!

“Dankzij Betty en Sonja van Planning To Succes hebben we eindelijk rust in de planning én de administratie. Overuren, verlof, salarissen, het wordt allemaal strak geregeld. Daardoor houden wij als HR de handen vrij voor waar het echt om draait: onze mensen.”

Frouke van Griensven
Senior Manager HR
Zwembad De Meerkamp

“Toen we écht begonnen te plannen met oog voor de mens, dus met rust in roosters, hersteltijd en persoonlijke voorkeuren, merkten we het meteen. Goede planning bleek dé oplossing voor kwaliteit, werkplezier én rendement.”

Robert Gerritsen 
Manager Planning en Capaciteit
CTSN

“We kunnen nu inzichtelijk rapporteren aan het management: wat we doen, wanneer en hoe. Planning is één ding, maar het ook kunnen laten zien in overzichtelijke rapportages, dát vind ik het mooiste resultaat van onze samenwerking met Planning to Succes”

Sytse Algera
Teamleider Toezicht en Handhoving
Handhaving Amstelveen

Plannen is onze passie

Een slimme planning geeft structuur en overzicht. Zo komt er ruimte voor opleidingen en, heel belangrijk, voor verlof. Wij zorgen dat medewerkers weer op vakantie kunnen. Want uitgeruste medewerkers zijn blije medewerkers. Meer werkgeluk heeft tenslotte invloed op verzuim en verloop.

Plannen is ons vak, daar kunnen wij uren over praten. En geloof ons: dan snap je ineens waarom plannen géén Excel-klusje is, maar dat het over mensen en werkplezier gaat. Dat raakt dus alles.

Medewerkers zijn onmisbaar, dat weet jij als geen ander. Dat gedoe rondom de personeelsplanning, of het nu operationeel, tactisch of strategisch is, dat lossen wij voor je op. Voor eens en altijd.

Kan iedereen er weer tegenaan. Medewerkers blij, jij blij, wij blij.

Hoofdpijn van de personeelsplanning?

Wij zijn je paracetamol.

Plannen is een vak. Ons vak. Dat is waar wij goed in zijn. Dag in, dag uit lastige puzzels oplossen zodat jij weer de tijd en ruimte krijgt om te doen waar jij goed in bent: medewerkers ontwikkelen en in hun kracht zetten.

Waar wij steengoed in zijn:
– We zetten de planning voor je op.
– We denken strategisch met je mee.
– We runnen de personeelsplanning voor je: bij jullie of in ons Plancenter.

En als je wilt, leren we jullie het vak ook.

Zij sloten zich al aan bij onze planfamilie

Wij houden van mensen, helemaal van blije mensen. Ontevreden over je personeelsplanning?