Zware planning? Je staat er niet alleen voor!

Waar loop jij op stuk?

  • Je bent de sluitpost. Terwijl je eigenlijk het startpunt zou moeten zijn.
  • Iemand wil een dagje vrij? Jij regelt het, maar niemand ziet hoeveel werk dat is.
  • “Even een roostertje maken”. Maar zonder dat “roostertje” ligt de hele operatie stil.
  • Je probeert het voor iedereen eerlijk te doen, maar iedereen voelt zich nog steeds benadeeld.
  • Je hebt ideeën genoeg, maar niemand luistert.


Tijd om weer grip te krijgen!

“Planners worden vaak onderschat. Mensen denken dat het een Excel-klusje is. Maar er zit zoveel meer achter. Je moet sturen, schakelen, uitleggen, draagvlak creëren en problemen oplossen voordat iemand anders ze überhaupt ziet aankomen. En ondertussen moet het allemaal ook nog voldoen aan de  wet- en regelgeving.” 

Jolanda van den Bree
Planexpert, Planning To Succes.

Plannen is onze passie

Jij weet net als wij natuurlijk allang dat een goede personeelsplanning één van de krachtigste schakels is in de hele organisatie. We spreken dezelfde taal en weten: als de planning klopt, loopt alles beter. Van operatie tot teamdynamiek.

Bij Planning to Succes vind je collega’s die precies snappen waar je tegenaan loopt. Die, net als jij, de hectiek kennen en weten hoe het voelt als niemand luistert.

Wij luisteren wél. Naar wat schuurt. Naar wat je nodig hebt. We komen niet om alles over te nemen, maar om je te helpen en te zorgen dat jij weer grip krijgt. We zorgen voor de (h)erkenning waar je naar zocht. 

Aandacht voor de planning

Waardering voor jou als planner.

We springen bij als de druk té hoog is, de planning spaak loopt of wanneer je simpelweg handen tekort komt. Dan staan we er als collega’s. Tijdelijk ondersteunen we je, zodat jij weer vooruit kunt. Samen brengen we structuur, overzicht en rust. En we zorgen dat het daarna ook zo blijft. Want het is een gezamenlijke prestatie. Met ruimte op de vloer, lucht in de agenda en een team dat zelf weer aan het roer staat.

Kortom, wij zijn er voor jou:
– We draaien met je mee. Bij piekdrukte, verzuim of knelpunten schuiven we aan.
– We kijken met je mee. Twee zien meer dan één. Samen vinden we de ruimte in jouw planning.
– We helpen je verder. Software die niet lekker loopt? Te veel ad-hoc werk? We kijken waar het spaak loopt.

Zij sloten zich al aan bij onze planfamilie

“Ik zie mezelf niet als de externe expert die het allemaal beter weet. Ik kom meedenken, helpen. En heel belangrijk: ik geef erkenning. Want ik weet hoe hard planners werken. Ze houden de hele operatie draaiend, maar vaak zonder credits. Ik voel voldoening als ik zie dat iemand weer lucht krijgt.”

Jolanda van den Bree
Planexpert, Planning To Succes

Of je nu worstelt met tijdelijke tekorten, een structureel planningsprobleem hebt of een sparringpartner zoekt; Wij denken mee, kijken vooruit en komen langs als het helpt.